فایروال juniper | firewall Juniper

Juniper


شرکت جونیپر Juniperدر سال 1996 در ایالات متحده در زمینه تامین تجهیزات اولیه شبکه های کامپیوتری توسط آقای پرادیپ سیندهو Pradeep Sindhu بر پایه Internet Protocol و باتوجه به ارائه خدمات و تجهیزات مرتبط بنیان گذاشته شد.
این شرکت در سال 1999 در جمع شرکت های معرفی شده در بورس قرار گرفت و باتوجه به رشد و گستردگی ارائه محصولات و خدمات توانست به عنوان یکی از شرکت های شاخص و زود بازده در بورس با گردش های بالا معرفی شود.و در ادامه روند رو به رشد و با تملک و خرید امتیاز شرکت Net Screen که از شرکت های پیشرو در زمینه شبکه و امنیت بود . توانست قدم بزرگی به جهت رشد و گسترش فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات داشته باشد.
محصولات اصلی شرکت جونیپر شامل سری محصولات روترهای E Series ,M- Series ,MX- Series و S- Series دسته بندی شده و خانواده محصولات امنیتی این شرکت نیز شامل محصولات سری SRX,SSG و سری جدید MAG می باشد.
سیستم عامل منحصر بفرد محصولات شرکت جونیپر که با نام JunOS شناخته می شود . به عنوان یکی از نقاط قوت این شرکت در اغلب محصولات شرکت جونیپر دیده می شود.
شرکت جونیپر Juniper با ارائه محصولات و خدمات ویژه در زمینه بهینه سازی و امنیت شبکه باعث افزایش بهره وری و کاهش مشکلات ناشی از حفره ها و ضعف های امنیتی شده است.
در حال حاضر شرکت Juniper با داشتن شبکه گسترده نمایندگی در سر تا سر دنیا توانسته محصولات و خدمات خود را به 40 شرکت همکار و سرویس دهنده معتبر اینترنتی عرضه کرده و در این راستا با بیش از 9400 کارشناس و کارمند حرکت رو به رشد خود ادامه دهد.
گروه شرکت های ساپرا با سابقه فعالیت فوق العاده در امر واردات از شرکای تجاری نام آشنا در بازار بین الملل و ارائه خدمات در کنار ارائه سرویس های پشتیبانی ونگهداری از تجهیزات در کنار شرکت فناوری ساپراتوانسته سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده و به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان در پیاده سازی راهکار ها ی مراکز داده قدم بردارد.

تنوع محصولات Juniper