Juniper Switch

جونیپر سوئیچ

 

معرفی سری سوئیچ های شرکت جونیپر

Juniper Switches

یکی از محصوالت شرکت جونیپرJuniper ارائه سوئیچ های شبکه با تنوع و مقیاس پذیری بالا و انطباق کامل با استانداردهای مختلف بین المللی می باشد که بر اساس پیشنهاد خود جونیپر به عنوان یکی از اقتصادی ترین برند ها در جهت عرضه در بازار و قابل رقابت با شرکت سیسکو معرفی شده با ظرفیت بالا (high-density) به جهت استفاده در سازمان های و مراکز داده و ... ارائه شده است.

سوئیچ های خانواده EX:

EX Series Ethernet Switches

این سری از سوئیچ های معرفی شده توسط شرکت جونیپر Juniper به عنوان سوئیچ های با عملکرد و کارائی بالا به عنوان Ethernet Switches و با کاربری در ساختار شبکه با مقیاس های گوناگون از دفاتر کوچک تا مراکز داده و تامین کنندگان خدمات مورد استفاده قرار می گیرند.

سوئیچ های سری QFX :

QFX Series Switches

این سری از سوئیچ های شرکت جونیپر به عنوان سوئیچ های High-Performance در ساختار Top-of-rack و End-of-row نصب و راه اندازی شده و به عنوان سوئیچ هایلایه Edge در ساختار شبکه های مبتنی بر فیبر نوری مورد استفاده قرارمی گیرند. 

سری Q Fabric System :

این خانواده از سوئیچ های شرکت جونیپر به عنوان سوئیچ های با مقیاس پذیری بسیار بالا و راه کاری به جهت افزایش عملکرد و شتابدهی در مراکز داده با هرنوع معماری استانداردی و در هر ارتباطی مورد استفاده قرار می گیرد.

سوئیچ های سری خانواده OCX1100 :

این سری از سوئیچ های ارائه شده توسط شرکت Juniper به عنوان سوئیچ های با قابلیت استفاده در شبکه های باز و منعطف (Open networking Switch) و در معماری (OCP)با سکوی سخت افزاری که با سیستم عامل های Junos قدرت یافته و تقویت شده اند به جهت کاهش هزینه های سربار و مناسب به جهت راه کارهای رایانش ابری و توسعه این نوع معماری معرفی می شوند. 

گروه شرکت های ساپرا با سابفه فعالیت بی نظیر در امر واردات و توزیع گسترده این محصول در کنار ارائهسرویس های نصب و راه اندازی ، پشتیبانی محصولات سیسکو در قالب شرکت فناوری ساپراتوانسته سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده و به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان در این امر قدم بردارد.