Dell Workstation

Dell Workstation

 

Dell Workstation

با توجه به پیشرفت فناوری در تمامی سطوح و علاقه بیش از حد کاربران و حتی مردم عادی به تشدید و ارتقای کیفیت بخصوص در فضای رسانه ای و هنرهای تصویری و گرافیکی، ابرقدرت های دنیای دیجیتال همواره برآنند که پاسخگوی کاربران در دنیای صفر و یک باشند.

یکی از این کمپانی های معتبر در این زمینه شرکت DELL است، که کاربران از دیرباز با این برند خوشنام آشنایی دارند. شاید خیلی از کاربران DELL را به خاطر تولید Notebook هایش بیشتر میشناسند، ولی بد نیست بدانید DELL محصولی بنام DELL Precision Work Station را تولید می کند که جوابگوی نیاز بسیاری از کسانی است که در زندگی و کسب و کار خود با هر میزان کیفیتی راضی نمی شوند...

DELL Work Station همانند هر Work Station دیگری تلفیقی از یک PC و یک SERVER است که به وسیله آن میتوان به سطح بالایی از گرافیک، سرعت پردازش و محاسبه و انجام امور تدوین سینمایی و تلویزیونی دست یافت، ولی DELL Work Station چیزی فراتر از یک Work Station معمولی است.

چرا DELL Work Station ؟

در اولین جمله جهت معرفی این دستگاه باید گفت، DELL Work Station یک شاه کلید برای گشودن قفل های محاسباتی، طراحی های دقیق مهندسی، ایجاد نقشه های معماری و انجام فعالیت های گرافیکی با کیفیت بالا است.

DELL Work Station ها بهره وری عالی و قابلیت اطمینان بالا را با طراحی بدیع هوشمند برای شما به ارمغان می آورد.

تجربه تکامل بهره وری :

توان بالای این دستگاه ها، با منابع تغذیه پرقدرت و گرافیک فشرده که با طراحی خاص بوجود آمده است، DELL Precision Work Station را در زمره بهترینها در رده خود قرار داده است.

برخی ویژگی های DELL Precision Work Station شامل موارد زیر است :

 

• پردازنده Intel Xeon E5-1600 V2

از آنجایی که شما با وظایف پیچیده و حجیم سر و کار دارید و برای به سرانجام رساندن آنها به سرعت بالا نیازمندید، Intel با در اختیار نهادن یک پروسسور قدرتمند این سرعت را به شما ارزانی داشته است.

• دسترسی آسان و سرعت بالای ذخیره سازی و خواندن اطلاعات با استفاده از 1866 Mhz ECC Quad Channel و یا 1600 Mhz از طریق هشت اسلات DIMM

• حق انتخاب با شماست! میتوانید AMD حرفه ای Fire Pro یا NVIDIA Quadro یکی را انتخاب کنید. گرچه اذعان میکنیم که انتخاب از میان این دو کاری بس دشوار است.

• همچنین پشتیبانی با اسلات هاس PCLe نسل 3 برای ورود به نسل بعدی و ارتقا یافتن دستگاه، از دیگر امکانات و ویژگی های DELL Precision Work Station است.

• PCLe P320 Micron Drive با قدرت ارائه بالا و راندمان انرژی قابل توجه

بهترین در طراحی شاسی :

DELL Precision Work Station در مدلهای T3400 ، T3610 ، T3600 و T7600 بهترین های دنیای صنعت شاسی را به شما ارائه می دهد که شما را قادر میسازدتغییرات باورنکردنی را به سادگی در آنها اعمال کنید، به طور مثال :

• بدون هیچ گونه بی نظمی و دردسر امکان دسترسی آسان به اجزا را در یک محیط بسیار ساده فراهم میکند.

• تنها خانواده از Work Station ها که برای تعمیر و بهینه سازی دستگاه امکان دسترسی افراد از خلرج دستگاه به داخل قفسه را میسر میسازد.

• جلوی دستگاه به صورت یکپارچه و منظم و عقب ان یک دستگیره آلومینیومی برای سهولت حرکت و استقرار اجزا تعبیه شده است.

• اتاقک هایی برای زیاد کردن فضای شاسی به دو صورت دو تا 3.5 اینچی و چهار تا 2.5 اینچی نیز در آن قرار اده شده است.

• یک سینی کشویی دستی که محل مناسب برای ذخیره درایوهای خارجی مثل دوربین دیجیتال و دسترسی آن به درگاه های جلوی دستگاه به همراه USB Port در اختیار شماست.

• یک قفسه با نصب آسان که از طریق ریل در آن جا می گیرد که فروش آن جداگانه صورت می گیرد.

کاهش اثرات مخرب زیست محیطی :

DELL Work Station ها با استفاده از تنظیمات Energy Star از جمله Plus-80 به کاهش اثرات مضر زیست محیطی و همچنین کاهش انرژی کمک فراوانی می کند.

خودتان در مورد اعتمادسازی DELL قضاوت کنید :

شما مشغول کارتان هستید بدون اینکه مشکلی شما را خسته کند، کارایی ممنحصر به فرد DELL Work Station با استفاده از فناوری حافظه قابل اطمینان کمک میکند تا با حذف تمام خطاهای آن (حافظه)، ارائه پایدار و Platform قابل اعتماد در زمان دریافت هیچ وقت به آن بی اعتماد نشوید.

لوازم جانبی توصیه شده :

• لذت بردن از دقت برجسته و صحت رنگ، قوام و غنای هنر و کیفیت گرافیک از ویژگیهای DELL Work Station است. برای این منظور از مانیتور های Ultra Sharp استفاده شده است که تعریف جدیدی از حساسیت رنگ و گرافیک را عرضه کرده است.

• به حداکثر رساندن فضای ارگونومی و مشاهده آسان به کمک DELL MDS14 به صورت دو مانیتور ایستاده و یا MSA14 به صورت یک مانیتور خوابیده...

• چاپ با کیفیت عالی با C3765dnf چند منظوره؛ این چاپگر بیشترین بهره وری و کیفیت را با کمترین هزینه برای شما به ارمغان می آورد.

گروه شرکت های ساپرا خدمات بسیار شایانی در زمینه ارائه وخدمات پشتیبانی محصولات Dell ارائه می دهد.

telegramme