Cisco

Cisco


معرفی شرکت سیسکو CISCO
شرکت معتبر سیسکو سیستم CISCO System به عنوان یک شرکت بزرگ آمریکایی و چند ملیتی تعریف می شود که مرکز اصلی آن در کالیفرنیا می باشد.هدف از تاسیس این شرکت در ابتدا تامین تجهیزات مرتبط با دنیای فناوری و شبکه بوده است .
این شرکت در سال 2009 وارد بورس شد و توانست در مدت زمان کوتاهی با توجه به رشد و گسترش فروش خود سود آوری فراوانی را نصیب سهام داران خود کند.شرکت سیسکو به عنوان پیشرو و رهبر در دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات شناخته شده و با عرضه محصولات و خدمات متنوع سهم بزرگی از دنیای IT را تسخیر کرده است .
در ابتدای فعالیت شرکت سیسکو تنها روترهای چند پرتکلی را تولید و عرضه می گردد ولی امروزه محصولات متنوعی را با نام های تجاری مختلفی از جمله سیسکو (CISCO) ، لینکسیس Linksys به فروش می رساند شعار شرکت سیسکو “تغییر نگرش زندگی ، کار ، بازی ، آموزش “ می باشد .


سیسکو به منظور توسعه دانش و آشنایی با شناخت محصولات و خدمات در150 کشور مستقل ... مراکز آموزش معتبر راه اندازی کرده و دانش پذیران مختلفی را به جهت طراحی ، و پیاده سازی و نگهداری شبکه های مبتنی بر سیسکو آموزش می دهد .
گروه شرکت های ساپرا با سابقه فعالیت بی نظیر در امر واردات و توزیع ، فروش گسترده محصولات سیسکو در کنار ارائه سرویس های نصب و راه اندازی ، پشتیبانی و راهبری پیشرفته این برند در کنار شرکت فناوری ساپرا توانسته سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده و به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان در امر آموزش محصولات سیسکو قدم بردارد .

تنوع محصولات Cisco