F5

F5

شرکت آمريکايي F5 با ورود به عرصه رقابتي ITدر سال 1996، اولين محصول خويش را به عنوان تجهيزات سخت افزاري جهت LoadBalancing ارائه نمود . هم اکنون، محصولات اين شرکت شامل رنج وسيـعي از تجهيزات سخت افزاري در زمينه هاي امنيت، کنترل رفتارApplicationها, پردازش ابـري، مـديريت ترافيـک و ارتبـاطات داخل و برون سازمـاني ، دسترسـي ها، LoadBalancerهاي سخت افزاري و ... مي باشد.

شرکت F5 یک شرکت چند ملیتی – آمریکائی می باشد. تخصص اصلی این شرکت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات بهینه سازی شبکه و و افزایش راندمان تجهیزات با استفاده از فناوری ADN می باشد.

این شرکت با معرفی تجهیزات مدیریت شبکه F5 و فایروال F5 پا به عرصه فعالیت نهاده است. شرکت F5 با انجام برنامه ریزی مستمر و با ارائه راهکارهای مختلف در جهت بهینه سازی برنامه های کاربردی مبتنی بر شبکه و امنیت و ایجاد عملکرد مناسب بر روی دستگاههای سرور ، تجهیزات ذخیره سازی ، گامی بلند بسوی پیشرفت امنیت و مدیریت شبکه بردشته و تحولی عظیم در این خصوص ایجاد نموده است.

شرکت اف 5 دارای دفاتر مرکزی در شهرهای سیاتل و واشنگتن و دفاتر نمایندگی در سراسر کشورهای جهان می باشد.در سال 2010 شرکت F5 با ارائه فایروال F5 و تامین مناسب محصولات F5 توانست در لیست 100 شرکت برتر از لحاظ سرعت رشد در موسسه معتبر فورچن قرار گیرد.این شرکت در سال 2010 توسط موسسه S&P جزو 10 شرکت از لحاظ داشتن سهام اجرائی می باشد.

شرکت فنی و مهندسی ساپرا صنعت با یک دهه تجربه فعالیت به عنوان گروه تامین تجهیزات گروه شرکتهای ساپرا اقدام به واردات و تامین تجهیزات از قبیل ، فایروال اف 5 ، اف 5 load Balancer ،فایروال F5 ، تجهیزات شبکه F5، تجهیزات بهینه سازی F5 ، فایروال BIG IP ،در طیف گسترده ای نموده است.

این شرکت با اتکا به شرکای معتبر خویش در کشورهای اروپائی توانائی واردات انواع فایروال F5 ، فایروال اف 5 ، اف 5 Load Balancer ،اف 5 ، بصورت کاملا اورجینال و دارای کیفیت بسیار مطلوب دارا می باشد.

گارانتی این شرکت درخصوص فایروال F5 ، فایروال اف 5 ، اف 5 Load Balancer ،اف 5 ، لود بالانسر F5 ،گارانتی تعویض می باشد وباتوجه به حساسیت مشتریان محترم گارانتی بصورت تعمیر به هیچ عنوان صورت نمی پذیرد

گروه شرکت های ساپرا با سابقه فعالیت فوق العاده در امر واردات از شرکای تجاری نام آشنا در بازار بین الملل و ارائه خدمات در کنار ارائه سرویس های پشتیبانی ونگهداری از تجهیزات در کنار شرکت فناوری ساپراتوانسته سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده و به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان در پیاده سازی راهکار ها ی مراکز داده قدم بردارد.

تقسيم بنديF5از لحاظ رده بندي امنيتی

BIG-IP 2000 Series

BIG-IP 10000 Series

BIG-IP 4000 Series

BIG-IP 11000 Series

BIG-IP 5000 Series

BIG-IP 7000 Series

telegramme

آموزش های تخصصی اف 5 (F5)

1.دوره ی آموزشی اف 5 (F5)