Viprion Chassis

Viprion F5

VIPRION F5

محصولات F5 کمک میکند تا بزرگترین شرکت های جهان و ارائه دهنگان خدمات فناوری اطلاعات با توجه به ارزش کامل سرویس های مجازی سازی و محاسبات ابری بتوانند پرقدرت تر قدم بردارند.

F5 با دارا بودن یک چارجوب معماری منعطف مشتریان را قادر می سازد تا با اعمال سیاست های کسب و کار هوشمند در لحظه های استراتژیک زیرساخت های فناوری اطلاعات را رشد داده و بدون هیچ درنگی رو به جلو قدم بردارند.

زیر ساخت های در حال رشد سازمان ها ،افزایش تعداد کاربران باعث افزایش برنامه های گوناگون گردیده که نیازمند یک ثبات در مراکز داده برای پاسخگویی به کلیه تحولات با توجه به افزایش هزینه های عملیاتی و پیچیدگی می تواند سازمان را دچار چالش کند.

VIPRION F5 یک پلتفرم قدرتمند کنترل است با تیغه های ماژولار که می تواند عملکرد قابل توصیفی را به عرصه اجرا بگذارد.

به جای اضافه نمودن تجهیزات بیشتر در شبکه وبخش بندی برنامه های کاربردی شما به سادگی می توانید قدرت بیشتری به زیرساخت های موجود خود اضافه نموده ،VIPRION F5 به شما مقیاس پذیری مناسبی با توجه به استراتژی مدنظرتان را می دهد.

مزایای کلیدی VIPRION F5 :

1- کاهش OPEX,CAPEX با F5 :

کاهش هزینه ها : VIPRION با معماری خاص خود انعطاف پذیری منحصر بفردی پدید می آورد با توجه به مقیاس پذیری و راهکارهای مجازی سازی در یک بسته

2-دستگاه های قدرتمند:

کاهش تعداد سرورها و ADC ها ،همراه با سیستم مدیریت متمرکز و قدرتمند

3-به حداکثر رساندن عملکرد:

مدیریت و محافظت از برنامه ها با توجه به عملکرد بسیار قوی در لایه 4 و لایه 7 و قدرت پردازش SSL

4-دسترس پذیر بودن و امکان پایداری سرویس ها:

با افزونگی ADN به بالاترین سطح دسترسی بودن در دو مدل شاسی و تیغه ای خواهید رسید.

-افزایش هوش عملیاتی وکاهش هزینه های مرتبط:

VIPRION به طور قابل توجهی می تواند به کاهش تعدادی سرویس دهنده های نرم افزار ها که مورد نیاز فرآیندهای محاسبتی شدید است کمک نماید.

دریک سیستم VIPRION با تیغه های متعدد شما می توانید یک تیغه را بدون اختلال حذف کنید،همچنین شما می توانید در VIPRION که بیش از بار پردازشی که دارد یک تیغه اضافه نموده،شاسی VIPRION بسیارقدرتمند ساخته شده است با قطعات قابل تعویض ،این چند لایگی احتمال خرابی را کاهش می دهد.

مزایای استفاده از فناوری VIPRION :

با VIPRION سازمان شما از معماری منحصر بفرد Scale N F5 بهره مند میشود، معماری Scale N این امکان را به شما می دهد تا توانایی سیستم به عملکرد مناسبی برسد .

شاسی VIPRION با توجه به ماژولار بودن، قابلیت مقیاس پذیری و منعطف را نیز دارا می باشد.

نمونه هایی از مدل های VIPRION F5

telegramme

آموزش های تخصصی اف 5 (F5)

1.دوره ی آموزشی اف 5 (F5)