WorkStation

HP Work Station

 

HP Work Station Z820 :

این Work Station برای انجام حداکثر محاسبات و فعالیت های رسانه ای که نیاز مبرم به گرافیک با کیفیت بالا دارند، به بازار عرضه شده است.

شرکت HP با بوجود آوردن سری Z این دستگاه ها بیش از 30 سال است که الهام بخش رویاهای کاربران در دنیای دیجیتال بوده است. در این میان سری Z820 این محصول، برنده جایزه طراحی صنعتی گردیده و با استفاده از شاسی های قابل ارتقا و همچنین به کارگیری از پردازنده های Intel (سری Xeon) که قابلیت پشتیبانی از 24 هسته پردازش را دارا می باشد، محیط محاسباتی دقیق و دنیایی از گرافیک با کیفیت را در اختیار کاربران قرار میدهد.

با وورک استیشن های Z820 شرکت اچ پی، تدوین پروژه های سینمایی، ویدئو کلیپ با جلوه های ویژه و تصاویر سه بعدی براحتی صورت می پذیرد. به طور کلی این سیستم تلفیقی از یک Server پر قدرت و یک PC است.

HP Work Station Z820 با استفاده از آخرین تکنولوژی ها برای کاربران خود عملکرد بالاو قابلیت اطمینان را توام با یک محیط User Friendly پدید آورده است،این دستگاه میتواند به ایده های شما رنگ واقعیت ببخشد.

سری Z HP Work Station بوسیله پردازنده قوی، ابزار ذخیره سازی قدرتمند، گرافیک بی نظیر و سیستم مدیریت اجزا و با مهندسی پیچیده و منحصر به فرد تعریف جدیدی از سطوح بالای عملکرد بوجود آورده است،که میتواند محدودیت های سخت افزاری ونرم افزاری شما را نسبت به سری گذاشته برطرف نماید.

بررسی اجمالی برخی مشخصات سخت افزاری HP Work Station سری Z :

 

پرازنده (CPU) :

شرکت Intel با در اختیار گذاشتن CPU های سری Xeon خود، طیف گسترده ای از عملکرد یک پردازنده قوی را به ما ارائه می دهد. همچنین با حمایت حافظه ECC ، عملکرد این پردازنده تا 29 % افزایش می یابد.

ابزار ذخیره سازی (Storage) :

در PC های تجاری معمولا در نهایت از درایو SATA 7200 rpm استفاده می شود، این در حالی است که در سری Z وورک استیشن ای اچ پی، انتخاب بین SATA 10K rpm و SAS 10K & 15k rpm قابلیت اعتماد بیشتر عملکرد موثرتر نسبت به SATA 7200 rpm را برای شما به ارمغان می آورد.

گرافیک حرفه ای :

100000 ساعت حجم آزمایش در هر سال، طیف گسترده ای از کارت های گرافیکی، شبیه سازی دنیای واقعی و در نظر گرفتن حجم کار مشتری سبب افزایش کیفیت و حصول اعتماد مشتریان گردیده است.

ارتباط قوی با AMD ، NVIDIA و Intel در رسیدن به راه حل هر مساله ای به سری Z HP Work Station کمک میکند تا پاسخگوی خیل عظیم کاربران باشد.

قابلیت بهینه سازی حرارتی، طراحی دقیق و مصرف بهینه منبع تغذیه به دیگر مشخصات بی نظیر سری Z HP Work Station می افزاید.

نرم افزار منحصر به فرد HP :

علاوه بر کارایی نرم افزار در سری Z HP Work Station ، این نرم افزار به شما در پیکربندی (Configuration) و بهینه سازی (Optimization) ، هر Appllication جدید و نصب آن به شما کمک میکند.

نرم افزار HP Remote Graphic :

در حالیکه به صورت از راه دور (Remotely) فعالیت میکنید، از کیفیت بالای 3D و برنامه های کاربردی چندرسانه ای و البته بدون هیچ کم و کاستی به لحاظ کیفیت لذت می برید .

در نظر داشته باشید که با HP Work Station Z820 شما میتوانید با کمک فشرده سازی گرافیک، براحتی محل کار خود را ترک کرده و هرکجاکه می خواهید بروید و در این صورت در میزان دسترسی شما به توانائی های Work Station خود در هر زمان و در هر مکان خللی وارد نمی شود.

فناوری HP Dream Color :

تمرکز بر روی دقت و صحت رنگ و دست یابی به حد اکثر تاثیر گذاری رنگ توسط HP Dream Color صورت میگیرد.

HP Dream Color شامل یک پالت، متشکل از یک میلیارد طیف رنگ است که جلوه دیجیتال بسیار زیبایی را به نمایش می گذارد.

گروه شرکت های ساپرا همواره پیشرو در واردات کلیه محصولات hp بوده ودر این حوزه توانسته است سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص دهد.

telegramme