فورتی نت Fortinet | گروه شرکت های ساپرا

Fortinet

 

کمپانی قدرتمند فورتي نت از با سابقه ترین توليد کنندگان سخت افزار های امنيتی در دنیای شبکه مي باشد و همچنين اولین شرکتی که به معرفی سیستم جامع مديريت يکپارچه تهديدات Unified Threat Management)UTM) پرداخته شرکت فورتی نت می باشد .

با توجه به شروع به فعالیت شرکت فورتی نت درسال 2002، محصولات ارائه شده پيشرفت قابل ملاحضه ای را داشته، و این محصولات در عين کاربر پسند بودن (User Friendly) با وجود بالاترين عملکرد در مقابل مخاطرات امنيتي طراحي شده اند.

 

شركت پر آوازه فورتي نت در بازار رقابت در ارائه سیستم جامع مديريت يكپارچه تهدیدات و مخاطرات (UTM) پیشتاز بوده و مهم ترین تجهيزات امنيت شبكه را كه شامل سيستم جلوگيري از نفوذ ، فايروال لایه سه تا لایه هفت ، آنتي ويروس تحت شبکه ، سرویس دسترسی از راه دور، ، جلوگيري از هرزنامه ها ، فيلتركردن سايتها و مديريت ترافيك مي شوند، را به صورت یکپارچه و مجتمع ارائه داده است.

آخرین گزارش های گارتنر و IDC بیان گر این است هر شركتي با هر مقیاسی مي تواند به سرعت از محصولات شرکت فورتی نت استفاده نمايد ، بر این اساس فورتي نت به عنوان پیشرو و پیشگام در امنیت شبکه کامپیوتری خود نمایی می کند.

 

گروه شرکت های ساپرا با توجه به امکان واردات گسترده این محصولات و با به کارگیری کارشناسان و متخصصین مجرب به جهت طراحی و پیاده سازی پروژه های مرتبط با امنیت شبکه به مديران و کارشناسان خبره در نهادها و ارگان های دولتي و خصوصي و همچنين موسسات مالی و شبکه گسترده بانکی استفاده از محصولات کار آمد و قدرتمند و پیشرو شرکت فورتی نت را پیشنهاد می دهد.

دسته بندی محصولات فورتی نت