فورتی گیت FortiGate | گروه شرکت های ساپرا

FortiGate

 

با توجه به تاریخچه محصولات امنیتی فورتی گیت (FortiGate) و اسـتفاده از ابزار ها و سـخت افزار های مختلف در ایمن سازی سرویس های سازمانی ، شرکت فورتی نت (Fortinet) محصـولات متنوعی را در رده های سخت افزاری مختلفی با نام تجاری فورتی گیت Fortigate كه شامل سيـستمهاي جامع مديريت يكپارچه حملات مي باشند را معرفی و در سال 2002 شروع به تولید و ارائه این محصولات با نام فورتی گیت کرد.

یکی از مهترین ویژگی های تجهیزات امنیتی فورتی گیت ، معماری منحصـر به فرد در طراحی پردازنده و شتاب دهنده ASIC  ، در ساخت و تولید تجهیزات فورتی گیت می باشد . همراهی چنین پردازنده ای با سیستم عامل FortiOS ، تجهـیزات کار امد با عملکردی منحصر به فرد را عرضه کرده است .

با وجود چنین معماری قدرتمندی در طراحی و ساخت تجهیزات امنیتی فورتی گیت ، می توان به جرات از فورتی گیت به عنوان یک تجهیز قدرتمند در مقابل تمامی تهدیدات نام برد ، که با وجود امکاناتـی کم نظیر سازمان ها و ارگان ها را در راهبرد و ایمن سازی شبکه یاری خواهد نمود.


با توجه به رقابت در بازار های امنیت شبکه و وجود برندهای معتبر، شرکت فورتی نت جوایز و گواهینامه های معتبری را در راستای استاندارد های امنیتی برای محصول فورتی گیت کسب کرده است که در این میان می توان به گواهینامه های معتبری همچون NSS,+ EAL4 اشاره کرد.

ويـژگـی هـای محصـولات FortiGate :

Firewall VPN, and Traffic Shaping Intrusion Prevention Signature anti-malwareApplication Control WAN Optimization & Web CachingWAN acceleration, and WLAN controlWeb FilteringIntegrated Wireless ControllerAntivirus/AntispywareIPv6 Supportanti-spamVoIP SupportLayer 2/3 routing

یکی از شاخصه های مهم این محصولات استفاده از ویژگی های سرویس آنتی ویروس تحت شبکه برای اسکن بلادرنگ می باشد که تجهیزات فورتی نت را قدرتمند تر از همیشه کرده است.

دسـته بندی های مختلف فورتی گیت (FortiGate):

  • High-End
  • Mid-Range
  • Entry-Level

از سری محصولات مدل High-End فورتی گیت می توان به مدل های 1000 و 5000 اشاره کرد که در دیتا سنتر ها به عنوان یک راه حل امنیتی با سرعت بالا شناخته می شود.
شاستی های فورتی گیت مدل High-End در پلت فرمی انعطاف پذیر و فوق العاده جمع اوری شده است.

برای دیدن محصولات بیشتر سری High-End و ویژگی های ان کلیک فرمایید

از سری محصولات فورتی گیت مدل Mid-Range می توان به مدل های 100 -900 آن اشاره کرد که با عملکردی بالا وارد حوزه امنیت شده اند .
از ویژگی های این مدل می توان به پورت هایی با سرعت و تراکم بالا اشاره کرد . این مدل های فورتی گیت راه حل های مناسبی برای کسب و کارهایی به مقیاس بزرگ است.

برای دیدن محصولات بیشتر سری Mid-Range و ویژگی های آن کلیک فرمایید


گروه شرکت های ساپرا با سابفه فعالیت بی نظیر در امر واردات و توزیع گسترده این محصول در کنار ارائه سرویس های نصب و راه اندازی ، پشتیبانی وراهبری پیشرفته فورتی گیت در شرکت فناوری ساپرا توانسته سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده و به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان در امر آموزش محصولات فورتی نت قدم بردارد.

 

برای مشاهده ی دمو آنلاین دستگاه فورتی گیت کلیک نمایید.
user= demo                 password=demo